TRI Groei in Groen Wintercampus 2019 weer een groot succes!

 

Ook dit jaar is weer de TRI Groei in Groen Wintercampus georganiseerd in de regio Zuid. Deze week heeft in het teken gestaan van enkele cursussen welke zijn verzorgd door professionals uit de hovenierssector. De leerlingen konden kiezen uit onder andere Graafmachinist Basis, BHV, Beheer en onderhoud verhardingen, klimtechnieken en meer.

Kortom: het waren leuke, inspirerende, maar vooral waardevolle cursussen ter verrijking van de opleiding! Door deze cursusweek ziet de toekomst van onze TRI-leerlingen er weer een stuk groener uit!

Uiteraard willen we ook alle partners bedanken. Deze week is onder andere mede mogelijk gemaakt door IPC Nederland, De Tuinen van Appeltern en Cursus Centrum Groen. Zonder deze partijen zouden we onze leerlingen een minder brede keuze aan cursussen hebben kunnen aanbieden. De flexibiliteit en bereidheid om mee te denken in de aanloop naar onze cursusweek hebben er voor gezorgd dat we de kwaliteit hebben kunnen leveren die we voor ogen hadden!

Bekijk onderstaand filmpje om een indruk te krijgen wat onze leerlingen allemaal gedaan hebben tijdens deze cursusweek!

“Ik vond dit de beste cursusweek die ik ooit heb gehad! ”

TRI leerling Joshua